GALÉRIA ŠPERKOV


V tejto galérii nájdete celú ponuku  šperkov  spolu s doplatkami. Každý šperk má uvedené svoje možnosti ako v rozmeroch, tak aj v materiálovom prevedení. Konečná cena šperku zahŕňa cenu komponentu a cenu za pečatenie. Cenník pečatenia nájdete TU . Prosím všimnite si informáciu, či šperk tvorí  zlatník alebo je šperk skladom. 

Strieborné a pozlátené strieborné šperky podliehajú černaniu - je to ich prirodzená vlastnosť, o ktorej sa viac dozviete TU . Ak jej chcete predísť, odporúčam zvoliť porhódiovanie striebra za doplatok 10 e. Táto úprava je možná iba pri čistom striebre, nie pri pozlátených variantoch.

DOBA DODANIA

Prosím o pozornosť - ak komponent tvorí zlatník, alebo je šperk na objednávku, jeho dodacia doba je 14-16  týždňov odo dňa prijatia inklúzie. Šperky mi prídu naraz vo väčšom množstve, preto si nechávam časovú rezervu 4 týždne na dotvorenie šperkov.  Ak je šperk skladom, pri šperku z mliečka je dodacia doba 12-14  týždňov, podľa aktuálnej vyťaženosti. Pri šperku z vláskov a z ostatných inklúzií, kde je šperk skladom, sa snažím šperk vytvoriť čo najskôr - doba dodania tak môže byť od 2 do 14 týždňov podľa aktuálnej vyťaženosti. 

DODANIE VLASTNÉHO KOMPONENTU


Po dohode (je nutné, aby šperk spĺňal pár požiadaviek) je možnosť poslania aj Vášho vlastného komponentu na dotvorenie. Môžete si ho dať vytvoriť u Vášho zlatníka - alebo ak nemáte kde, tak viem dať kontakt na zlatníka. Treba sa s ním však individuálne dohodnúť, keďže platba ide jemu. On mi iba pošle hotový zaplatený komponent na doplnenie inklúzie. Základný poplatok za vypĺňanie Vami dodaného komponentu je 20 e. Táto cena zahŕňa moju prácu s komponentom a použitý materiál. K tejto základnej cene sa pripočítava poplatok za spracovanie mliečka, pečatenie vláskov atď.

MOŽNOSTI PREVEDENIA

Ak Vás zaujíma, aké šperky som doteraz vytvorila - aké sú možnosti u jednotlivých typov šperkov - napríklad uloženie vláskov, kovové plátky, kvietky, monogramy - pozrite sa sem - Galéria možností