VARIABILNÝ NÁRAMOK - skladom

Jednoduchý a variabilný náramok z ocele, na ktorý si môžete časom dopĺňať ďalšie prívesky. Náramok bude dostupný vo verzii oceľ a pozlátená oceľ žltým alebo ružovým zlatom za doplatok 25 e spolu s lôžkom a logom MamiLatte, ako na fotke. Je k nemu do sady aj náhrdelník za doplatok 30 e spolu s lôžkom na inklúziu a logom MamiLatte.

NÁRAMOK DUET Z OCELE - skladom

Náramok z chirurgickej ocele s dvomi lôžkami na pečatenie - ideálna voľba pre dve detičky ale aj dve rôzne inklúzie v jednom šperku Dokonale dopĺňa kolekciu šperkov z chirurgickej ocele. Je dostupný č čistej alebo pozlátenej oceli žltým alebo ružovým zlatom za jednotný doplatok 25 e.

MENO + DÁTUM - na objednávku

Náramok v univerzálnej veľkosti sa dá prispôsobiť stlačením /roztiahnutím. V chirurgickej oceli alebo pozlátený žltým zlatom s gravírovaným diskom a jedným lôžkom na vylievanie (alebo perličkou) je dostupný za jednotný doplatok 35 e. Každý ďalší gravírovaný disk navyše za doplatok 5 e.

OKRÚHLY KORÁLIK - skladom

Tento univerzálny korálik, pasujúci aj na pandora náramok, sa dá vytvoriť so všetkými druhmi inklúzií . Na fotke s materským mliečkom a plátkami vo farbe ružového zlata. Korálik je dostupný za doplatok 20 e.

NÁRAMOK KRÚŽOK - skladom

Náramok je z chirurgickej ocele s posuvným zapínaním a guľatou brzdičkou. Na konci zapínania sú biele kryštáliky. Krúžok je z chirurgickej ocele, veľkosť si môžete vybrať z aktuálne dostupných velkostí. Doplatok za náramok je 25 e.

NÁRAMOK V ŠTÝLE PANDORA - skladom

Náramok z chirurgickej ocele je dostupný za 15 e, pozlatený žltým zlatom za 20 e. Vo viacerých veľkostiach - prosím pripočítajte si 2-3 cm k obvodu ruky, aby zostalo miesto na korálky a náramok sa dal pohodlne nosiť.  Na fotke s okrúhlom korálikom  - ten sa predáva zvlášť. 

PEVNÝ NÁRAMOK Z OCELE - skladom

Náramok s koncovkami, guľôčkami, ktoré sa dajú odšróbovať a tak si môžete časom pridávať ďalšie koráliky. Doplatok za náramok s brzdičkami, ktoré udržia korálik na mieste je 20 e. Bez brzdičiek je dostupný za 15 e. Na fotke s korálikom srdiečko so zirkónmi - to sa predáva zvlášť. 

PANDORA KRYŠTÁLIKY - skladom

Korálik je z 925 striebra. Na jednej strane sú biele kryštáliky, na druhej strane je priestor na pečatenie. Dostupný za doplatok 35 e. 

NÁRAMOK Z POLODRAHOKAMOV - skladom

Náramok na bezpečnostnej gumičke z polodrahokamov podľa výberu - ruženín, howlit, biely achát, ametyst, čierny achát, santalové drevo. Cena s jedným korálikom na pečatenie je 25 e. 

NÁRAMOK MAMA z chirurgickej ocele- skladom

Náramok z chirurgickej ocele s jedným srdiečkom z chirurgickej ocele (alebo perličkou alebo krúžkom) na pečatenie inklúzie. Dostupný je za 25 e v čistej oceli aj v prevedení pozlátená chirurgická oceľ žltým zlatom. Každé ďalšie srdiečko za doplatok 5 e.