NÁHRDELNÍK KRÚŽOK OCEĽ - skladom

Náhrdelník  20 mm krúžok z chirurgickej ocele v sebe môže niesť Váš príbeh. Napríklad čisté mliečko, alebo kombináciu mliečka a vláskov, ako na fotke. Poskytuje dostatok priestoru, takže sa dajú vložiť aj iniciálky, pupočník a tiež akákoľvek iná inklúzia podľa želania. Náhrdelník je dostupný v čistej chirurgickej oceli, alebo pozlátený žltým alebo ružovým zlatom, za jednotný doplatok 30 e. Cena je spolu s retiazkou. 


MEDAILÓNIK 25 mm - skladom

Medailónik je vyrobený z ocele a dodávaný spolu s retiazkou. Je ideálnou voľbou, ak chcete nenápadný šperk so vzácnym obsahom. Veľkosť medailóniku je 25 mm, rozmer vnútorných okienok je 20 mm. Je dostupný vo verzii čistá oceľ a tiež pozlátená oceľ žltým alebo ružovým zlatom za jednotný doplatok 30 e. Dodávaný je spolu s retiazkou.

NÁHRDELNÍK BEZPEČIE - skladom

Náhrdelník zobrazujúci dojčiacu maminku s dieťatkom je vyrobený z chirurgickej ocele. Je k nemu pridané okrúhle 8 mm lôžko na pečatenie inklúzie. Náhrdelník je dostupný v čistej alebo pozlátenej chirurgickej oceli žltým zlatom za jednotný doplatok 25 e. Cena je spolu s retiazkou a lôžkom na pečatenie.

NÁHRDELNÍK NEHA - skladom

Náhrdelník je vyrobený z chirurgickej ocele a je dostupný v prevedení buď čistá alebo pozlátená chirurgická oceľ žltým zlatom. Komplet náhrdelník spolu s retiazkou a lôžkom na pečatenie je za jednotný doplatok 25 e.

ANJELIK V BRUŠKU - skladom

Náhrdelník z chirurgickej ocele, ktorý symbolizuje nenarodené dieťatko. Spolu s retiazkou a lôžkom na pečatenie inklúzií (kvietok nezábudky, tehotenský test, monogram) je dostupný v čistej aj pozlátenej chirurgickej oceli žltým zlatom za jednotný doplatok 25 e.

NÁHRDELÍK PREPOJENIE - skladom

Náhrdelník z chirurgickej ocele, ktorý zobrazuje láskyplné a silné spojenie maminky s jej dieťatkom. Je dostupný v čistej alebo pozlátenej chirurgickej oceli žltým zlatom za jednotný doplatok 25 e spolu s lôžkom na pečatenie inklúzie.

NÁHRDELNÍK MAMA - skladom

Jemný náhrdelník dodávaný spolu s retiazkou. Komponent z chirurgickej ocele je doplnený srdiečkom z chirurgickej ocele. Dostupný je aj v prevedení oceľ pozlátená žltým alebo ružovým zlatom (v ružovom zlate  je však k náhrdelníku dostupný krúžok na pečatenie). Jednotný doplatok je 30 e.

SPIACI ANJELIK - skladom

Nie každá maminka má to šťastie, že má všetky svoje deti pri sebe. Náhrdelník s retiazkou na okrúhlym lôžkom na zapečatenie inklúzií (vlásky, mliečko, pupočník, popol,...) je dostupný v čistej alebo pozlátenej chirurgickej oceli žltým zlatom za jednotný doplatok 25 e

PRÍVESOK SRDIEČKO 14 mm - skladom

Prívesok srdiečko je z porhódiovaného 925 striebra (chránené proti černaniu), upevnený je na krúžku. Doplatok za neho je 35 e. Srdiečko je dostupné aj vo verzii pozlátené striebro žltým zlatom za doplatok 40 e. Prívesok je dodávaný  komplet spolu s retiazkou.

NEROZLUČNÉ SRDIEČKA - skladom

                                                                                        Milý náhrdelník symbolizujúci nerozlučnú lásku matky a dieťatka. Je vytvorený z chirurgickej ocele a má 6 alebo 8 mm lôžko na pečatenie inklúzií. Predlžovaciu retiazku ukončuje logo Mamilatte. Dostupný je v čistej oceli alebo pozlátený žltý zlatom alebo ružovým zlatom za jednotný doplatok 30 e. V ružovom zlate som nenašla spájacie lôžko - môžem doplniť perličkou alebo visiacim 8 mm lôžkom. 

 NÁHRDELNÍK "SPOLU"  - skladom                             


Náhrdelník
z chirurgickej ocele spolu s retiazkou a perličkou alebo okrúhlym lôžkom na inklúziu je dostupný v čistej alebo pozlátenej oceli žltým zlatom za jednotný doplatok 25 e. 


NÁHRDELNÍK "MENO" - na obj.

Náhrdelník z chirurgickej ocele spolu s retiazkou a perličkou alebo lôžkom na inklúziu je dostupný v čistej alebo pozlátenej oceli žltým zlatom za jednotný doplatok 40 e. Gravírovaný krúžok má 20 mm, perlička na fotke 9 mm. Môže byť dodaný aj s okrúhlym lôžkom. 

ANJELSKÁ PERLIČKA - skladom

Náhrdelník je milým talizmanom z mliečka, ale dá sa do neho zapečatiť aj iná inklúzia. Je dostupný z čistej chirurgickej ocele alebo pozlátený žltým alebo ružovým zlatom za jednotný doplatok 30 e spolu s retiazkou. Náušničky k nemu sú vytvorené z kombinácie pozláteného striebra a chirurgickej ocele. Sú dostupné za doplatok 55 e pozlátené alebo 45 e so strieborným uzáverom.

PAMÄTNÁ MLIEČNA PERLIČKA - skladom

Ideálne ako milý kúsok do spomienkovej krabičky. Na výber s ružovou alebo prírodnou béžovou mašličkou. Komponenty sú z chirurgickej ocele. Perlička má veľkosť 10 mm. Je dostupná v prevedení čistá chirurgická oceľ alebo pozlátená chirurgická oceľ žltým alebo ružovým zlatom za doplatok 15 e.

ANJELSKÝ KRÚŽOK - skladom

Náhrdelník z chirurgickej ocele je doplnený anjelským krídielkom, ako symbolom ochrany. Je dostupný v prevedení čistá chirurgická oceľ, alebo pozlátená chirurgická oceľ žltým alebo ružovým zlatom zlatom za jednotný doplatok 25 e spolu s retiazkou.

PRÍVESOK ANJELIK - skladom

                                                                                  Prívesok anjelik je symbolický v rôznych ohľadoch - materské mliečko chráni dieťatko, preto tá spojitosť s anjelom. Ten má na sebe 6 malých kryštálikov - 6 mesiacov výlučného dojčenia bábätka, ktoré sa odporúča. Doplnený mliečkom bude milým ochranným amuletom. Dostupný je v porhódiovanom striebre za 30 e alebo pozlátenom striebre za 35 e. Dodávaný je spolu s retiazkou.  

NAŠA MLIEČNA CESTA - skladom

                                                                                 Prívesok s kryštálikom v tvare hviezdy a dvomi kubrickými zirkónmi nesie príznačný názov Naša mliečna cesta -  na počesť toho, že každý príbeh dojčenia je jedinečný. Prívesok je z porhódiovaného striebra, doplnený mliečnou perličkou. Dodávaný je spolu s retiazkou za doplatok 35 e (dostupné posledné 2 kusy, potom bude vyradený z ponuky). 

PRÍVESOK KRÚŽOK - zlatník

Tvorený ručne zlatníkom z 925 striebra na mieru. Menšie 10 a 15 mm za doplatok 35 e. Väčšie 18 a 20 mm z 925 striebra za 45 e. Doplatok za rhodiovanie, zlátenie žltým alebo ružovým zlatom je 10 e. Dodávaný je spolu s retiazkou.

PRÍVESOK KVAPKA - zlatník

Tvorený ručne zlatníkom z 925 striebra na mieru. Menšia kvapka - 10, 12 mm za doplatok 35 e, väčšia 15 alebo 18 mm sza doplatok 45 e v striebre. Zlátenie /rhodiovanie za doplatok 10 e. Prívesok je dodávaný spolu s retiazkou.

PRÍVESOK SRDIEČKO - zlatník

Tvorený ručne zlatníkom z 925 striebra na mieru. Menšie 7, 8, 10 mm za doplatok40 e a väčšie 15, 18 a 20 mm za doplatok 50 e. Doplatok za zláteni žltým alebo ružovým zlatom /rhódiovanie je 10 e. Dodávaný je spolu s retiazkou.

NÁHRDELNÍK SRDIEČKA - zlatník

Vytvorený zlatníkom z 925 striebra. Srdiečko má rozmer 10 mm. Striebro 3 srdiečka 55 e. Verzia striebro 2 alebo 1 srdiečko 50 e. Doplatok za zlátenie žltým alebo ružovým zlatom /rhódiovanie je 10 e. Retiazka je súčasťou.

NÁHRDELNÍK NÔŽKY - zlatník

Náhrdelník z 925 striebra spolu s retiazkou je dostupný za 60 e.  Komponent Nôžky môže byť vytvorený aj klasicky - vo forme prívesku s jedným očkom. Ako prívesok je dostupný za 50 e v striebre. Rhódiovanie a pozlátenie žltým alebo ružovým zlatom je za doplatok 10 e.

NÁHRDELNÍK OCTAVIA - zlatník

Privesok z 925 striebra je tvorený ručne zlatníkom za doplatok 50 e. Písmenko za doplatok 15 e. Rhódiovanie/zlátenie žltým alebo ružovým zlatom je za doplatok 10 e. 

PRÍVESOK ĽÚBIME SA - zlatník

Prívesok, ktorý dokonale symbolizuje rodinné puto a lásku. Jeho nežnosť je podčiarknutá mliečkom, ktorým je starostlivo vyplnený. Tento precízne prepracovaný kúsok je tvorený ručne zlatníkom. Dostupný je v 925 striebre za doplatok 65 e. Doplatok za rhodiovanie/ zlátenie žltým alebo ružovým zlatom je 10 e. Dodávaný je spolu s retiazkou.

VÔŇA BÁBÄTKA - zlatník

Nežný prívesok, symbolizujúci láskavé objatie a blízkosť medzi maminkou a dieťatkom, tvorí ručne zlatník. V 925 striebre je dostupný za 65 e. Doplatok za rhodiovanie alebo pozlátenie žltým alebo ružovým zlatom je za doplatok 10 e. Dodávaný je spolu s retiazkou.

V KRUHU RODINY - zlatník

Prívesok znázorňujúci to najlepšie a najbezpečnejšie miesto pre bábätko na celkom svete - v objatí jeho rodičov. Je vytvorený z 925 striebra.  Je dostupný za 65 e v striebre. Porhódiovaný, alebo pozlátený žltým alebo ružovým zlatom za 75 e. Dodávaný je spolu s retiazkou.

PODPORUJEM ŤA - zlatník

Prívesok vyplnený mliečkom navždy zachová spomienku na  dojčenie a svojím dizajnom oslavuje psychickú podporu zo strany ocka, ktorá je veľmi dôležitou súčasťou úspešného a najmä dlhodobého dojčenia. Ak máte podporujúceho ocka, tak to bude krásna pamiatka.  Je to impozantnejší kúsok - má 30x30 mm. V striebre za 75 e, porhódiované alebo pozlátené striebro za 85 e. Dodávaný je spolu s retiazkou. 

PRÍVESOK SRDIEČKO AURORA -zlatník

Náhrdelník tvorí ručne zlatník z 925 striebra. Lôžko má veľkosť 10 mm. Je dostupný za doplatok 70 e v prevedení striebro a 80 e v prevedení porhódiované alebo pozlátené striebro žltým alebo ružovým zlatom.

PRÍVESOK AURORA - ZLATNÍK

Prívesok s retiazkou z 925 striebra a kubrických zirkónov . Vnútorné lôžko na vylievanie má 10 mm. Náhrdelník je dostupný v striebre za 70 e. Pozlátená verzia za 80 e. Dá sa doplniť prstienkom a náušničkami Aurora s rovnakým dizajnom. 

PRÍVESOK RELIKVIA - zlatník

Tento impozatný prívesok z 925 striebra je výrazným a výnimočným šperkom, ktorý uchová Vaše rodinné poklady. V striebre je dostupný za doplatok 75 e. Zlátenie /rhódiovanie za doplatok 10 e. 


LÁSKA V MOJOM SRDCI - zlatník

Masívnejší prívesok z 925 striebra vytvorený zlatníkom symbolizuje detičky, ktoré zostanú v srdci maminky navždy. Dostupný za doplatok 65 e v striebre. Zlátenie /rhódiovanie za doplatok 10 e. Dostupná je aj varianta aj s 3 srdiečkami za doplatok 10 e.