Pri objednávke prstienka potrebujeme vedieť Vašu veľkosť prstienka - obvod prsta v mm

PRSTIENOK MAMA - bez inklúzie - na objednávku


Prstienok bez možnosti pečatenia z chirurgickej ocele, dostupný aj v pozlátenej variante žltým zlatom za jednotný doplatok 20 e. Dostupný iba v niekoľkých veľkostiach. 


OBRÚČKA NEKONEČNO - skladom

Prstienok z chirurgickej ocele, šírka prstienka je 7 mm v užšej variante 3,5 mm. Dostupný iba v niektorých veľkostiach (51 mm, 54 mm, 57 mm, 60 mm, 63 mm, 65 mm, 67 mm, 72 mm) v prevedení čistá a pozlátená oceľ žltým zlatom za jednotný doplatok 35 e. 

PRSTIENOK KRÚŽOK Z OCELE - skladom

                                                                                     Tento jednoduchý univerzálny prstienok s 6 mm lôžkom sadne každému a krásne doplní náušničky z chirurgickej ocele a tiež akýkoľvek prívesok z chirurgickej ocele s okrúhlym lôžkom. Dostupný v čistej alebo v pozlátenej oceli za jednotný doplatok 15 e.                 

PRSTIENOK ODBDĹŽNIK - skladom 


Tento jednoduchý univerzálny prstienok sadne každému a dá sa skombinovať z ostatnými prstienkami z tejto série a vytvoriť si tak vlastnú sadu prstienkov. Dostupný v čistej alebo v pozlátenej oceli za jednotný doplatok 15 e. 

PRSTIENOK SRDIEČKO - skladom

Tento jednoduchý univerzálny prstienok sadne každému a dá sa skombinovať z ostatnými prstienkami z tejto série a vytvoriť si tak vlastnú sadu prstienkov. Dostupný v čistej alebo v pozlátenej oceli za jednotný doplatok 15 e. 

KRUH -zlatník

Tento prstienok je ručne vytvorený zlatníkom* na mieru. Veľkosť lôžka môže byť 6 alebo 8 mm. Do prstienka je možné zapečatiť všetky druhy inklúzií vrátane vláskov, kvietkov, pupočníka aj popola. Je dostupný vo verzii 925 striebro za 45 e. Zlátenie /rhódiovanie za doplatok 10 e. 

KVAPKA - zlatník

Tento prstienok je ručne vytvorený zlatníkom* na mieru. Veľkosť lôžka môže byť 6 alebo 8 mm. Do prstienka je možné zapečatiť všetky druhy inklúzií vrátane vláskov, kvietkov, pupočníku aj popola. Je dostupný vo verzii 925 striebro za 45 e. Zlátenie /rhódiovanie za doplatok 10 e. 

OVÁL - zlatník

Tento prstienok je ručne vytvorený zlatníkom* na mieru. Veľkosť lôžka môže byť 8, 10 alebo 12 mm. Do prstienka je možné zapečatiť všetky druhy inklúzií vrátane vláskov, kvietkov, pupočníka aj popola. Je dostupný vo verzii 925 striebro za 45 e. Zlátenie /rhódiovanie za doplatok 10 e. 

SRDIEČKO

Prstienok vytvára na mieru zlatník z 925 striebra. Lôžko má veľkosť 6 mm. Vo verzii striebro je dostupný za doplatok 50 e. Zlátenie /rhódiovanie za doplatok 10 e.

OCTAVIA - zlatník

Nadčasový prstienok s klasickým tvarom je vytvorený z 925 striebra. Veľkosť lôžka je 8 mm. Prstienok je dostupný z 925 striebra za doplatok 50 e. Zlátenie /rhódiovanie za doplatok 10 e.

PRSTIENOK CYKLUS - zlatník                                                                                                                Tento prstienok má nežný a ženský podtón - symbolizuje totiž cyklus mesiaca a s ním je úzko prepojený aj ten náš - vďaka ktorému sa môžeme stať mamami. Je tvorený z 925 striebra za doplatok 55 e. Zlátenie /rhódiovanie za doplatok 10 e. 

DVOJITÁ KVAPKA - zlatník

Prstienok so zaujímavou dvojitou obrúčkou a kvapkou je tvorený z 925 striebra . Veľkosť lôžka je 6 mm. Vo verzii striebro je dostupný za doplatok 55 e. Zlátenie /rhódiovanie za doplatok 10 e.

DVOJITÉ SRDIEČKO - zlatník

Prstienok s pútavou dvojitou obrúčkou a lôžkom v tvare srdiečka. Veľkosť lôžka je 6 mm. Vo verzii striebro je dostupný za doplatok 55 e. Zlátenie /rhódiovanie za doplatok 10 e.

AURORA - zlatník

Prstienok vytvára na mieru zlatník* z 925 striebra a zirkónov. Veľkosť lôžka je 6 mm. V striebre za doplatok 60 e. Náušničky napichovacie sú  v tomto dizajne z 925 striebra za 75 e, náhrdelník 70 e. Zlátenie /rhódiovanie za doplatok 10 e.

SRDIEČKO AURORA - zlatník

Vytvorený z 925 striebra. Veľkosť lôžka 7 mm. Cena prstienka v striebre je 65  e. Prstienok môže byť doplnený napichovacími náušničkami z 925 striebra za 75 e alebo priveskom za 70 e v striebre. Zlátenie /rhódiovanie za doplatok 10 e.

VINTAGE OVÁL - zlatník

Tento prstienok evokuje doby minulé, ale je nadčasový. Vzácny kúsok, ktorý bude putovať generáciami. Prstienok z 925 striebra vytvára zlatník* na mieru za doplatok 65 e. K prstienku sa dajú vytvoriť aj napichovacie náušnice v rovnakom dizajne za 75 e a tiež prívesok za 70 e v striebre. Zlátenie /rhódiovanie za doplatok 10 e.

GEMINI - zlatník

Tento prstienok dostal názov podľa súhvezdia Gemini - blíženci a dokonale ho vystihuje. Zároveň vo svojom názve ukrýva slovo klenot (z angl. gem), ktorým tento ručne vytvorený prstienok určite je. V prevedení striebro je dostupný za 60 e. Zlátenie /rhódiovanie za doplatok 10 e. Prstienok je vytvorený zlatníkom* na mieru.

AFRODITÉ - zlatník

                                                                               Prstienok dostal meno podľa bohyne stelesňujúcej lásku, krásu a nežnosť. Je tvorený ručne zlatníkom*. Dostupný z 925 striebra za doplatok 55 e. Zlátenie /rhódiovanie za doplatok 10 e.

PRSTIENOK DUET - zlatník

Prstienok má dve lôžka na pečatenie - 2 a 4 mm (dajú sa však podľa želania, ak si to inklúzia vyžaduje, prispôsobiť). Obsahuje 5 zapracovaných kubrických zirkónov v obrúčke. V striebre je dostupný za doplatok 55 e. Zlátenie /rhódiovanie za doplatok 10 e.

RELIKVIA -zlatník

Tento skvostný prstienok svoj názov dokonale vystihuje svojim tvarom a aj významom. Vo svojom 8 mm lôžku bude navždy uchovávať Vaše vzácne rodinné poklady. Či už sa rozhodnete pre mliečko, vlásky, pupočník alebo popol, v tomto prstienku naozaj vyniknú. Je dostupný vo verzii striebro za 65 e. Zlátenie /rhódiovanie za doplatok 10 e.