BODKY OCEĽ - skladom

Drobné 4 mm napichovacie náušničky z chirurgickej ocele sú dostupné v prevedení čistá alebo pozlátená oceľ žltým zlatom za doplatok 15 e. 

KRÚŽKY OCEĽ - skladom

Náušničky z chirurgickej ocele s 6 alebo 8 mm lôžkom. Dostupné aj v prevedení žlté alebo ružové zlato  za jednotný doplatok 15 e. 

VISIACE SRDCIA  OCEĽ - skladom

Náušničky s mechanickým zatváraním z chirurgickej ocele pozlátené žltým zlatom. Dostupné aj v čistej oceli, doplatok je jednotný - 20 e. 

MALÉ SRDIEČKA - skladom

Napichovacie 6 mm náušničky z  925 striebra v tvare srdiečka. Náušničky sú dodávané so silikónovými brzdičkami. Sú dostupné aj pozlátené žltým alebo ružovým zlatom za jednotný doplatok 25 e.

VEĽKÉ SRDIEČKA - skladom 

Napichovacie 10 mm náušničky z 925 striebra rhodiované v tvare srdiečka. Náušničky sú dodávané so silikónovými brzdičkami. Sú dostupné aj vo variante pozlátenie žltým alebo ružovým zlatom za jednotný doplatok 30 e. 

VISIACE SRDIEČKA - skladom 

Náušničky s mechanickým uzatváraním z 925 striebra sú dostupné aj v prevedení pozlátené striebro ružovým alebo žltým zlatom za jednotný doplatok 55 e.

NÁUŠNIČKY 10 MM SRDIEČKA - zlatník

Napichovacie náušničky ručne vyrábané z 925 striebra. Ich bežná veľkosť je 10 mm, ale dajú sa vytvoriť aj 8 alebo 6 mm.  V striebre sú dostupné za 45 e. V porhódiovanej alebo pozlátenej verzii žltým alebo ružovým zlatom za 55 e.  

NÁUŠNIČKY SRDIEČKA AURORA - zlatník

Napichovacie náušničky s kubrickými zirkónmi z 925 striebra. Veľkosť lôžka je 7 mm. Doplatok je 75 e v striebre. V porhódiovanom alebo pozlátené žltým alebo ružovým zlatom sú za doplatok 85 e.

NÁUŠNIČKY  KRÚŽKY  AURORA - zlatník

Napichovacie náušničky s kubrickými zirkónmi. Veľkosť lôžka je 6mm. Z 925 striebra sú za doplatok 75 e. V prevedení porhódiované striebro alebo pozlátené žltým alebo ružovým zlatom sú za doplatok za 85 e. 

NÁUŠNIČKY BLANKA  - skladom

Náušničky 8 mm krúžky s mechanickým zatváraním z 925 striebra sú dostupné za doplatok 45 e. V pozlátenom prevedení žltým alebo ružovým zlatom za doplatok 55 e. 

NÁUŠNIČKY VINTAGE - zlatník

Napichovacie náušničky tvorí ručne zlatník z 925 striebra a kubrických zirkónov. Doplatok za strieborné je 80 e, v porhódiovanom alebo pozlátenom prevedení (žlté alebo ružové zlato) sú dostupné za 90 e.