MamiLatte Vám ponúka

INDIVIDUÁLNY OSOBNÝ PRÍSTUP

Šperky, ktoré tvorím, sú intímne a veľmi osobné. Preto ich objednanie, ako aj následná komunikácia, prebiehajú so mnou osobne, nie formou kúpy cez eshop :)

SPRAVODLIVO NASTAVENÉ CENY

Ceny sú nastavené tak, aby sa náročný proces spracovávania mliečka nepremietal do ceny ďalších šperkov, ak ich chcete viac. Takže spracovanie mliečka platíte iba raz a pri každom ďalšom šperku už platíte iba za komponent

MOŽNOSŤ DOLADIŤ SI SVOJ ŠPERK

Svoj vysnívaný šperk si môžete doladiť podľa Vašich predstáv - monogram, umiestnenie vláskov, opálových kúskov a zlatých plátkov, ako aj ich  množstvo, si môžete určiť sami, alebo nechať na mňa. 

ZASLANIE  FOTOGRAFIÍ NA KONTROLU

Po začatí spracovania mliečka pridám foto Vášho mliečka v procese spracovávania do albumu . Tak  budete môcť vidieť približnú farbu Vášho mliečka. Tiež  Vám pošlem fotografiu Vášho hotového šperku ešte pred odoslaním.

MNOŽSTVO POZITÍVNYCH REFERENCIÍ

Množstvo pozitívnych referencií a odporúčaní na moju tvorbu, ktoré ma nesmierne tešia a posúvajú vpred, nájdete na mojej Facebookovej stránke MamiLatte v sekcii Recenzie.

ŠPERKY OVERENÉ PUNCOVÝM ÚRADOM SR

Strieborné šperky, ktoré ponúkam na tejto stránke sú overené a opuncované Puncovým úradom SR a sú opatrené aj mojou  zodpovednostnou značkou MxD. ktorú mi pridelil puncový úrad. 

STAROSTLIVOSŤ AJ PO ODOSLANÍ ŠPERKU 

Vaše nespotrebované mliečko archivujem po dobu 2 rokov, počas ktorých si môžete šperky kedykoľvek doobjednať iba za cenu komponentov. Taktiež Vám rada opravím, či zreparujem Váš šperk, ak sa náhodou poškodí.