Doba dodania

Viem, že už pri príprave a posielaní Vašich inklúzií sa na svoj šperk tešíte a chcete ho mať doma čo najskôr, preto sa vždy snažím o čo najkratšiu  dobu dodania. Keďže je však záujem o šperky veľký, objednávok veľa, a tvorím všetko sama (popri deťoch), tak je moja bežná dodacia doba cca 6 mesiacov 💗 

Vytváram  spomienkové šperky, ktoré dúfam budú pamiatkou na celý život, možno aj pre Vaše deti. Uvedomujem si túto zodpovednosť, dôveru, ktorú do mňa vkladáte a preto každý kúsok  vytváram s maximálnou pozornosťou a snažím sa o to, aby bol krásny, dokonalý a podľa Vašich predstáv. Každému šperku chcem preto venovať dostatok času, pokojný priestor na tvorenie a moje maximálne sústredenie.  MamiLatte som ja - jeden človek (od tvorby loga, cez objednávanie komponentov, propagačných a baliacich materiálov, spravovanie stránky, ehopu, sietí, komunikaciu s Vami, konzervovanie, archivovanie, tvorbu šperkov, balenie šperkov,...) Preto mám dlhšiu dodaciu dobu a prijímam iba toľko objednávok, koľko ich stíham v pokoji s láskou a s radosťou vytvoriť 💗

Šperk od zlatníka / na objednávku

Na vytvorenie objednávky u zlatníka vždy čakám, kým pri pricestujú od Vás všetky inklúzie z danej várky objednávok a kým mi napíšete Váš výber. Limit je 14 dní -  stane sa však, že nestihnete, ochoriete, tak pár dni počkám - ale zdržuje to proces objednávania komponentov. Až keď  mám všetky objednavky pokope a do každej zaznačený výber šperku, vtedy začnem spisovať zoznamy a vytvárať objednávku u zlatníka.  Spisujem ju ručne na základe Vašich objednávkových listov a takto vytvorenú objednávku musím spätne skontrolovať, aby sa nestala chyba vo farbe, veľkosti alebo pri gravíre. Po niekoľkých kontrolách 😇 mu ju odosielam naraz, pre celý objem prijatých objednávok. Počas celého procesu tvorby som s ním v kontakte, niekoľkokrát mi posiela fotky z výroby, či je všetko v poriadku a tiež finálne fotky na kontrolu - znovu musím každy kúsok skontrolovať, či vyhovuje kvalitou, veľkosťou a farbou... Vždy sa niečo nájde a stáva sa, ze celý proces opravy a kontroly opakujeme viac krát.

Preto, ak Váš komponent tvorí zlatník, alebo je šperk na objednávku, zlatníkova dodacia doba je približne 4 mesiace  odo dňa prijatia objednávkového listu (nie od dátumu odoslania inklúzie, nákupu v eshope) 

Šperky od neho mi prídu naraz vo veľkom množstve, preto si pre seba nechávam časovú rezervu ďalšich 4 až 8 týždňov na dotvorenie všetkých šperkov. 
Dodacia doba šperku od prijatia inklúzie je približne 6 mesiacov. 

Šperk skladom

Pri šperku, pri ktorom je jeho komponent skladom, je dodacia doba cca 4-5 mesiacov- podľa mojej aktuálnej vyťaženosti. 

Objednávky prijaté nad limit

Inklúzie pri týchto objednávkach prijímam a spracovávam naraz s klasickými objednávkami, dodacia doba samotného šperku je však dlhšia. Objednávky nad limit od začiatku prijímam s tým, že majú individuálnu dobu dodania podľa mojej aktuálnej vyťaženosti a začínam ich tvoriť, až keď sú všetky klasické objednávky už vybavené. Čas dodania tak môže byť výrazne predĺžený (7 a viac mesiacov)