Doba dodania

Viem, že už pri príprave a posielaní Vašich inklúzií sa na svoj šperk tešíte a chcete ho mať doma čo najskôr, preto sa vždy snažím o čo najkratšiu možnú dobu dodania 💗 

Vytváram však spomienkové šperky, ktoré dúfam budú pamiatkou na celý život, možno aj pre Vaše deti. Uvedomujem si túto zodpovednosť, dôveru, ktorú do mňa vkladáte a preto každý kúsok  vytváram s maximálnou pozornosťou a snažím sa o to, aby bol krásny, dokonalý a podľa Vašich predstáv. Každému šperku chcem preto venovať dostatok času, pokojný priestor na tvorenie a moje maximálne sústredenie.  MamiLatte som ja - jeden človek (od tvorby loga, cez objednávanie komponentov, propagačných a baliacich materiálov, spravovanie stránky, ehopu, sietí, komunikaciu s Vami, konzervovanie, archivovanie, tvorbu šperkov, balenie šperkov,...) Preto mám dlhšiu dodaciu dobu a prijímam iba toľko objednávok, koľko ich stíham v pokoji s láskou a s radosťou vytvoriť 💗

Šperk od zlatníka / na objednávku

Na vytvorenie objednávky u zlatníka vždy čakám, kým pri pricestujú od Vás všetky inklúzie z danej várky objednávok a kým mi napíšete Váš výber. Limit je 14 dní -  stane sa však, že nestihnete, ochoriete, tak pár dni počkám - ale zdržuje to proces objednávania komponentov. Keď  mám vsetky objednavky pokope a do kazdej zaznacený výber šperku, vtedy začnem spisovať zoznamy a vytvárať objednávku u zlatníka.  Spisujem ju ručne na základe Vašich objednávkových listov a takto vytvorenú objednávku musím spätne skontrolovať, aby sa nestala chyba vo farbe, veľkosti alebo pri gravíre. Po niekoľkých kontrolách 😇 mu ju odosielam naraz, pre celý objem prijatých objednávok. Počas celého procesu tvorby som s ním v kontakte, niekoľkokrát mi posiela fotky z výroby, či je všetko v poriadku a tiež finálne fotky na kontrolu - znovu musím každy kúsok skontrolovať, či vyhovuje kvalitou, veľkosťou a farbou... Vždy sa niečo nájde a stáva sa, ze celý proces opravy a kontroly opakujeme viac krát.

Preto, ak Váš komponent tvorí zlatník, alebo je šperk na objednávku, zlatníkova dodacia doba je 16 týždňov odo dňa prijatia objednávkového listu. 

Šperky od neho mi prídu naraz vo veľkom množstve, preto si pre seba nechávam časovú rezervu ďalšie 4 týždne na dotvorenie všetkých šperkov. 

Šperk skladom

Pri šperku, pri ktorom je jeho komponent skladom, je dodacia doba 12-16 týždňov, podľa mojej aktuálnej vyťaženosti. 

Objednávky prijaté nad limit

Inklúzie pri týchto objednávkach prijímam a spracovávam naraz s klasickými objednávkami, dodacia doba samotného šperku je však dlhšia. Objednávky nad limit od začiatku prijímam s tým, že majú individuálnu dobu dodania podľa mojej aktuálnej vyťaženosti a začínam ich tvoriť, až keď sú všetky klasické objednávky už vybavené. Čas dodania tak môže byť výrazne predĺžený.