Pánske šperky

PRSTEŇ ODIN - zlatník

Nadčasový, mužný, minimalistický - prsteň tvorí na mieru zlatník z 925 striebra. Priestor na inklúzie sa nachádza iba na vrchu prsteňa, takže je lepšie chránený pred mechanickým poškodením. V striebre je dostupný za doplatok 50 e, v porhódiovanej alebo pozlátenej verzii za 60 e.

NÁRAMOK Z HOWLITU - skladom

Náramok z polodrahokamov s jednou mliečnou guľôčkou. Náramok môže byť tmavo aj svetlo mramorovaný - takto tvoria pekne sa dopĺňajúci pár. Pridať môžeme aj drevené oddeľovače mliečnej guľôčky, aké sú na lávovom náramku alebo oddeľovače z chirurgickej ocele, ktoré nechajú guľôčku s inklúziou vyniknúť. Doplatok je 25 e.

LÁVOVÝ NÁRAMOK - skladom

Lávové kamene sú skvelou voľbou pre mužský náramok. Pôsobia mužne, esteticky a príjemne sa nosia. V kombinácii s mliečkom vytvárajú pekný kontrast, ktorý vyvažujú drevené koráliky. Náramok obsahuje aj jeden korálik labradoritu umiestnený oproti mliečnemu koráliku. Náramok je za doplatok 25 e.

PÁNSKA OBRÚČKA OCEĽ - skladom 

Prstienok je hotový komponent z chirurgickej ocele. Inklúzia  v šírke 4 mm je po celom obvode prstienka. Je dostupný iba v niektorých dámskych alebo pánskych veľkostiach. NOVINKA  - dostupný aj v užšom prevedení  (po vytvorení pridám foto). Vo verzii čistá alebo pozlátená chirurgická oceľ žltým zlatom za doplatok 35 e.

PRÍVESOK OBDĹŽNIK - zlatník

Jednoduchý a mužný prívesok, ktorý má dostatok priestoru na akúkoľvek kombináciu inklúzií. Pekne v ňom vynikne aj viacero druhov vláskov s monogramami. Vytvorený je zo striebra. Veľkosť obdĺžnika je 30x25mm. Dostupný za doplatok 55 e. Zlátenie /rhódiovanie za doplatok 10 e.

MANŽETOVÉ GOMBÍKY - zlatník/ skladom

Pre gentlemanov, ktorí si cenia tradície a radi príležitostne nosia takýto typ šperkov, budú krásnym osobným darčekom. Gombíky sú vytvorené ručne zlatníkom z 925 striebra. Veľkosť lôžka 14 alebo 16 mm. Doplatok je 70 e za pár. Zlátenie /rhódiovanie za doplatok 10 e.
Dostupné sú aj v chirurgickej oceli za doplatok 25 e.