Pamätné darčeky

KĽÚČENKA S ÚDAJMI BÁBÄTKA - na obj.

Spomienková kľúčenka z chirurgickej ocele obsahuje údaje bábätka a je milým spomienkovým predmetom pre ocka, ale kľudne aj do spomienkovej krabičky pre dieťatko.  Kľúčenka spolu s lôžkom je dostupná v čistej oceli, alebo pozlátená žltým / ružovým zlatom za jednotný doplatok 30 e.

KĽÚČENKA OBDĹŽNIK - skladom

Kľúčenka je z masívnej chirurgickej ocele, dajú sa do nej pečatiť všetky typy inklúzií. Je k dispozícii vo dvoch veľkostiach 10x30 mm a 19x38 mm. Je dostupná za doplatok 30 e.

PERLIČKA NA PAMIATKU - skladom

Pamätná 10 mm perlička z chirurgickej ocele doplnená mašličkou v ružovej alebo béžovej farbe bude milým darčekom do spomienkovej krabičky dieťatka. Je dostupná za 15 e.

KĽÚČENKA SRDIEČKO  -skladom                      

Kľúčenka je vyrobená z bižutérneho kovu, vhodná na pečatenie všetkých druhov inklúzií. Je k dispozícii za doplatok 20 e. 

KĽÚČENKA Z DETSKEJ KRESBIČKY - na objednávku

Milá kľúčenka z chirurgickej ocele, ktorá navždy zachytí umelecké dielko Vášho dieťatka. V prevedení čistá alebo pozlátená chirurgická oceľ žltým zlatom je dostupná za doplatok 25 e. 

BROŠŇA Z CHIRURGICKEJ OCELE  - skladom

Brošňa z chirurgickej ocele môže byť krásnym zmysluplným darčekom, v ktorom môžu byť uchované rôzne inklúzie. Dostupná je za doplatok 15 e.